jakie dobre drzwi harmonijkowe

jakie dobre drzwi harmonijkowe

Zaczęło się od czasów Wielkiego Kryzysu, który wyraźnie skrócone na dochód rozporządzalny bogatych, a niegdyś bogate. biesiadnicy Downtown którzy uczęszczanych Cotton Club

katalog: http://ottoindustries.com.pl/oferta/systemy-oczyszczania-powietrza/adsorbery/

przyszedł rzadziej, a kiedy wrócił, wydali mniej pieniędzy. Te same biesiadnicy złapany na ulicy gang mentalności, aw rezultacie, lawiny kul patrzył latania w Harlemie; biele, czernie strzelanie strzelanie czarni białych i członkowie tej samej rasy zawiesia strzały na siebie. Przy tak dużym ołowiu zinging choć powietrze Harlem, białe zorientowane kluby Harlem jak Cotton Club odczuł drastyczny spadek frekwencji.

Ponadto żaden obszar Ameryki została dotknięta więcej Kryzysu niż Harlemie. Przez 1934 roku według New York Miejskiej Ligi ponad 80% mieszkańców Harlem były na „Home Relief”, który obecnie nazywamy opiekuńczego. Ksiądz Adam Clayton Powell fanned płomienie napięć rasowych, kiedy zaczął prowadzące bojkot biało-owned sklepach w Harlemie, w celu zmuszenia ich do zatrudniania więcej czarnych robotników. Rozpacz i oburzenie wyrosły na ulicach Harlemu, a to prowadzi do fatalnego dnia w historii Harlem.

Ciemnoskóry, 16-letni Portorykańczyk nazwie Lino Rivera został dąsać po ulicach Harlemu, spośród prac i rozpaczliwie poszukujących pracy; Jakaś praca. Dla zabicia czasu, wziął w filmie, a następnie udał się do Kress Department Store na 125 ul. Nie dostrzegł nóż chciał. Ale nóż kosztować dziesięć centów i Rivera nie miał dziesięć centów. Rivera właśnie chwycił nóż i umieścić go w kieszeni, kiedy mężczyzna pracownik sklepu złapał Rivera i szamotanina wywiązała. Podczas gdy dwaj mężczyźni walczą, a drugi biały pracownik starał się podporządkować Rivera, tłum czarnych kupujących w otoczeniu walki, oczywiście faworyzując Rivera. Podczas walki wręcz, Rivera przygryzł kciuk jednej z białych pracowników. Ranny mężczyzna krzyknął: „Mam zamiar zabrać cię w dół do piwnicy i pokonać piekło z tobą.”

Artykuł napisany przez: