jakie drzwi prawe czy lewe

jakie drzwi prawe czy lewe

Wyjdź z twojej drodze i spędzić więcej czasu, aby zaparkować w dobrze drogę, bardziej ruchliwe obszarów

Jeśli jesteś sam, przychodzą i odchodzą z grupami ludzi, którzy mogą być na swój sposób chodzenia

Zamknij drzwi pojazdu, po opuszczeniu samochodu

Jeśli to możliwe, i czujesz się nieswojo, poprosić funkcjonariusza bezpieczeństwa, aby przejść do samochodu

torby papierowe

Nie chodzić ze swoim umysłem zużywanej przez myśli, takie jak to, co trzeba kupić lub inne zadania, być może trzeba będzie zająć się później. Bądź świadomy tego, co dzieje się wokół ciebie. Czy są jakieś podejrzane osoby na terenie lub w pobliżu swojego samochodu? Czy istnieje van zaparkowane obok pojazdu, który nie był tam wcześniej? Zdawać sobie sprawę z obecnych zagrożeń i podjąć odpowiednie działania.

Wsiadaj do samochodu tak szybko, jak to możliwe. Większość uprowadzenia na wystąpić, gdy ludzie są coraz do lub załadunku swoich pojazdów

Natychmiast zamknij drzwi. Powinno to stać się drugą naturą, jak stawianie na swój pas, gdy pojawi się w samochodzie

Jeśli to możliwe, i można sobie na to pozwolić, należy parkowanie

Można również zdecydować się na noszenie broni samoobrony, takie jak pieprz-Spray lub innych elementów prawnych dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa. Jeśli wybierzesz tę opcję, należy pamiętać, aby stać się naprawdę wiedzę w zakresie wykorzystania i mieć go blisko i pod ręką.

Spokojne, realistyczny świadomość jest początkiem kroku trzeba. W dodatku do swojej świadomości, pobyt pamiętać o wspomnianych wskazówek, wraz z portugalia przewodnik ufając zdrowego rozsądku i będziesz o wiele lepiej iść do i ze swoimi parkingu miejsc.

Artykuł napisany przez: