jakie okna aluminiowe

jakie okna aluminiowe

Zbrodnia w Ameryce – najbardziej niebezpieczny Miasta i Zjednoczone

Zgodnie z ostatnio opracowanych raportów przestępczości i analizowanych danych statystycznych (na podstawie 2008 zapisów), trzech najbardziej niebezpiecznych miast w Ameryce nie są szczególnie zaskakujące.

Nowy Orlean, Luizjana. Niewiele jest więc dziwnego, że to miasto bierze numer jeden najbardziej niebezpiecznym miejscu, biorąc pod uwagę, że przewrót społeczny nastąpiła po huraganie Katrina.depilacja bikini gdynia Jeszcze w długie rzuty odzysku, jest mało prawdopodobne, że statystyki przestępczości spadną w najbliższym czasie w tym zdewastowanym środowisku miejskim.

Detroit, Michigan. Ubóstwo jest przytłoczony Detroit po zamknięciu wielu zakładów przemysłu samochodowego i innych powiązanych firm, które były tak długo centrum gospodarki tego obszaru. Desperacja ma sposób dokonywania ludzie zwracają na siebie. Przemocy, zwłaszcza gwałt, rozbój i ataki były przez dach w ’08.

jakie okna aluminiowe

Gary, Indiana. Spadek Gary’ego na miejscu numer trzy jest czymś w rodzaju spełnienia. Trzymali niesławny pierwsze miejsce przez kilka lat z rzędu. Włamanie zawsze była wysoka w tym mieście Indiana, ale statystyki rzepaku są szczególnie śmieszne. Chciałbym przypuszczać, że byłoby nierozsądne dla każdej kobiety chodzić ulicami Gary bez naładowany pistolet, strażnik ciała, zamkniętym pasem czystości i paczki hybrydy wilka.

Reszta z dziesięciu najbardziej niebezpiecznych miast są: North Charleston South Carolina, Richmond California, Birmingham Alabama, http://pik-okna.pl Flint Michigan, Oakland w Kalifornii – który został w pierwszej trójce wielokrotnie, St. Louis Missouri i Camden New Jersey.

Trzy stany najbardziej niebezpieczne są Louisiana na szczycie listy. Chociaż Nowy Orlean został uznany w Stanach Zjednoczonych najbardziej niebezpieczne miasto, istnieją inne lokalizacje Louisiana, które nie kuszą odwiedzających z każdym obietnicę bezpieczeństwa.
Artykuł napisany przez: