jakie okna do czarnego dachu

jakie okna do czarnego dachu

Gdy Madden był 17, zdobył przydomek „The Killer”. Biedny włoski imigrant nie zrobił nic złego, z wyjątkiem poprzecznych ścieżek z Madden na ulicy w Piekielnej Kuchni. Przed tłumem kolegami Gophers i kogokolwiek innego, stojącego na ulicy, że dzień, Madden wyciągnął pistolet i zastrzelił włoski żyje. Następnie Madden stanął nad martwym ciałem i ogłosił zgromadzonym tłumie: „Jestem Owney Madden!”

Przez czas był 23, Madden miał co najmniej pięć innych morderstw na swoim koncie. Stąd przezwisko – „The Killer”.

Jednak Madden myślał, że jest kuloodporna, aż do 6 listopada 1912 roku, w Arbor Dance Hall, który był w samym sercu terytorium kontrolowanego przez rywali Gopher w: Hudson Dusters. Madden spacerowaliśmy do sali sam, jakby miał nary opieki na świecie, podczas tańca udzielonej przez Dave’a Hyson Stowarzyszenia. Madden obserwował postępowanie z balkonu, kiedy jedenaście Hudson Odpylacze otoczeniu go i zastrzelił Madden sześć razy. Madden został przewieziony do szpitala, gdzie detektyw poprosił Madden, który go zastrzelił.

jakie okna do czarnego dachu

„Nothin ‚doin'” Madden powiedział. „To nie jest biznes, ale moja którzy umieścić te ślimaki we mnie. Moi chłopcy będą je zdobyć.”

Przez czas Madden został zwolniony ze szpitala, sześć z jedenastu swoich napastników już zastrzelony.

Podczas Madden został wyzdrowieniu z odniesionych ran, jeden z jego kolegów Gophers, mało Patsy Doyle, pomyślałam, że przejęcie kontroli nad gangiem Maddena. Doyle był również zamiar na przyjęcie z powrotem swoją byłą dziewczynę, Freda Horner, który teraz był wyłączną własnością Maddena. Panna Horner powiedział Madden o intencjach Doyle’a, w wyniku czego, Madden powiedział pannę Hornera powiedzieć Doyle byłaby zadowolona spotkać się z nim na randkę na sedana na Ósmej Alei i 41 Ulicy. Gdy Doyle przybył ubrany do dziewiątki i wszystkich uśmiechów, dwóch bandytów Maddena zastrzelony Doyle żyje.

Artykuł napisany przez: