jakie drzwi biale czy ciemne

jakie drzwi biale czy ciemne

Dziewczyny miały być także eksperckie tancerze, a przynajmniej być w stanie prowadzić melodię. Z jakiegoś nieznanego powodu, nie było koloru odcień ograniczenie czarnych tancerzy, którzy byli wszyscy biegli w „high-stepping, mimośrodowo i taniec węża”.

Aby pokazać, jak ścisłe Madden i DEMANGE były o ich polityce segregacji, około miesiąca przed ich drugiego wielkiego otwarcia (Cotton Club został zamknięty przez agentów Zakaz na chwilę, zawsze jednak miejscowi policjanci byli na klawiaturze), następujące zadania rozmowa odbyła. Obecni byli Madden i DEMANGE, wraz z ich choreograf Althea Fuller oraz ich Dyrygent Andy Preer. Dziewczynka wywiad była Queenie Duchamp.

DEMANGE do Madden: Boss, gdy klub będzie gotowy do otwarcia?

Madden: Świnie nie sprawi nam kłopotów raz. Wiedzą, jeśli jesteśmy zmuszeni do zamknięcia dla bootlegging że nie dostaną swoje premie. Jak to jest, że brakuje dodatkową wyściółkę i chłopcy zostali podbiega do Sarge. Tak, nauczyłem się ich lekcji. Jeśli chodzi o koncert klubu … zapytajmy ALTHEA i Andy.

DEMANGE do Preer Andy, jak to pit? Gotowy do otwarcia w przyszłym miesiącu?

jakie drzwi biale czy ciemne

Preer: Będziemy. Jeśli Althea dostaje jej dziewczęta gotowe, pit jest gotowy do stomp.

Althea Fuller: Boss, mieliśmy regres. Jedna z dziewczyn poszła i znalazł „sumienia”. Ona po jej siostrą, Garveyite, z powrotem do Afryki. Wstyd, była kibic na pierwszej linii frontu. Nie martw się, Boss, już mam zamienniki gotowe na przesłuchanie do was dzisiaj. Jeden z nich wygląda obiecująco i pochodzi z rekomendacji. Ona jest w pierwszym rzędzie, trzeci w … Queenie Duchamp. Najpierw zobaczmy, czy ona pamięta kroki Uczyła rano.

(Andy Preer prowadzi orkiestrę w „Znalazłem nowe dziecko” i 5 tancerki przesłuchanie . Queenie Duchamp jest trzeci od lewej).

Madden: Trzymać trzeci i piąty.
Artykuł napisany przez: usługi pogrzebowe warszawa praga północ