jakie drzwi do jasnego parkietu

jakie drzwi do jasnego parkietu

Mobsters – Cotton Club

Czarni byli na scenie.

Białka były na stołach.

Gangsterzy stali za kulisami.

I jakoś MAGIC dotknął ich ALL – Jim Haskins – „Cotton Club”.

jakie drzwi do jasnego parkietu

W 1890 roku, Harlem był sen spekulant kraju związkowego. Podwyższone linie kolejowe, które zostały rozszerzone na 129. Ulicy na Manhattanie, przekształciła obszar od lądu do tego, co nazwano „The Great Migration”.Przemysław Kozak – dietetyk gdańsk

W momencie, czarne rodziny mieszkały głównie w obszarze między trzydziestym siódmym Streets pięćdziesiąt osiem ulic, między ósmym i dziewiątym aleje. Górna skorupa społeczeństwa oglądany Harlem jako kolejny krok do awansu, a w rezultacie splendorous kamienic kosztują tysiące więcej niż w porównywalnych centrum, powstawały tak szybko, jak ziemia Harlem może być zakupiony przez spekulantów ziemi.

Przez 1905, dno Harlem rynku nieruchomości spadła choć podłodze. Spekulanci ziemi byli zmuszeni zmierzyć się z faktem, że dom został zbudowany zbyt szybko, a ceny były znacznie powyżej tego, co ludzie byli gotowi płacić za nich.

Na skraju bankructwa, spekulanci grunty wykorzystywane taktyki, że dzisiaj byłoby nielegalne. Postanowili wynająć swoje budynki do czarnych najemców, daleko ponad to, co oni pobierają białe najemców. Następnie, w szaleństwie odzyskać swoje straty, spekulanci gruntami zbliżył białych właścicieli budynków i powiedział im, gdyby nie zakup wolnych budynków oni wynająć je wyłącznie do czarnych, zmniejszając wartość właściwości białego ziemianina za. Białe właściciele ziemscy nie gryzie, więc spekulanci lądowe wykonana dobrze na swoich obietnic. Biali zaczęli przenosić się z Harlemu w stada, zastąpiony przez czarnych rodzin, którzy nigdy nie żyli w taki drobny sąsiedztwie wcześniej. Czarne kościoły po ich kongregacje ze slumsów na Manhattanie do świetności Harlemie, a już na początku 1920 roku, Harlem był największym czarnej społeczności w Stanach Zjednoczonych.

Artykuł napisany przez: http://www.sklepykrzys.pl/category/proszki-do-prania