jakie drzwi gdy malo miejsca

jakie drzwi gdy malo miejsca

Fuller: Słuchaj, panienko. Twoim celem jest, aby tańczyć, uśmiechać się i przestrzegać zasad … nie śpiewać. Rozumiem?

Queenie: Tak, panno Fuller. Rozumiem.

Fuller: Inną rzeczą … pobyt z dala od kłopotów. Jesteś kibic i świat klub może być brudny i niebezpieczny. To nie musi być jednak. Zachować dla siebie i cokolwiek robisz, trzymaj się drogi pana Maddena.healthandfitness.pl – trener osobisty Jeśli to zrobisz, będziesz w porządku. Teraz przejdź do garderoby złączki.

jakie drzwi gdy malo miejsca

Queenie: Tak i dziękuję, panno Fuller.

Cotton Club był natychmiastowy sukces z pęcznieje w centrum miasta. Na premierze, zespół Fletcher Henderson zabawiał publiczność (pasmo Henderson był zespół dom do czerwca 1931). Przez nocne audycje radiowe pochodzące z Cotton Club, zespół Henderson był taki sukces, stał się jednym z najbardziej poszukiwanych przywódców zespołu w Ameryce. Po Henderson był Duke Ellington pasma (do 1934 roku), a następnie Cab Calloway i Orkiestra Cotton Club.

jakie drzwi gdy malo miejsca

Pomimo faktu, jedyny alkohol służył na terenie był Maddena Nr 1 piwo, klienci mogli nawet zachęcani, aby przynieść własne alkohol mieli uzyskanych nielegalnie gdzie indziej. Oczywiście, zarząd miał mocny ładunek set-up, które obejmowały okulary, lód i miksery. Jeśli klient przyszedł nieprzygotowany i wciąż chciał alkohol zamiast piwa, odźwiernego, a czasami nawet kelner, przydała. Butelka szampana może kosztować klientowi 30 $, a butelka whisky – $ 18, królewskim suma w tamtych czasach. Ale klienci byli dobrze wyleczyć, a nikt nigdy nie złapał o cenach; przynajmniej nikt, kto dbał o ich dalszego dobrego zdrowia.

Po pewnym czasie, DEMANGE i Madden rozjaśniony się trochę na „no-czarno-klienci-dozwolony” polityki. Stało się to w 1932 roku, tuż po W.C. Handy, znany jako „The King of the Blues”, odmówiono wstępu, choć Duke Ellington Band wewnątrz grając utwory, które Handy napisał.
Artykuł napisany przez: