jakie okna 2 czy 3 szybowe

jakie okna 2 czy 3 szybowe

Parking Bezpieczeństwo i ochrona

Dlaczego parkingi odstraszyć wielu z nas, jeśli chodzi o przemocy? Zaczyna się od tego, że podobnie jak w hotelowych korytarzach, często wydają się być pozbawione ludzi, zwłaszcza w nocy. W połączeniu z innymi fakt, że wiele wysokich miejsc parkingowych w garażu są zaprojektowane z stref nieprzyjazny, takich jak ściany, filary i zmian wysokości (gdzie ludzie mogą być czyhających) i zaczynamy dostrzegać, dlaczego nasz zdrowy rozsądek każe obaw. Nawet duże partie otwarte parkingi, jak te dołączone do centrów handlowych może zaoferować złodzieja lub gwałtowne drapieżnika wielką widoczność uważać na patrole bezpieczeństwa, dróg ewakuacyjnych i potencjalnymi ofiarami.

Rodzaje przestępczości

Najczęstszym przestępstwem jest parking wandalizmu lub kradzieży. W odniesieniu do przemocy, najczęściej są torebce awaryjnym, rozboju, porwania samochodó i porwania.

Konstrukcja, brak ludzi i opowieści grozy Wszyscy słyszeliśmy o tym wszystkim łączą się z naszymi naturalnymi instynktami, by przynieść obawy wokół niektórych części i garaży. I nie pomylił, to jest dobra rzecz.

Bez normalnego obawą, że będziemy chodzić ze skał, wchodząc do ruchu, a krótko mówiąc, robi jakieś prawdziwe głupie, niebezpieczne rzeczy. Oczywiście, jestem upraszczając nieco o zaletach naszego naturalnego zdrowego rozsądku; Jednak nasze naturalne instynkty są prawdziwe i użyteczne.

Nie musisz czuć się głupio, jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdy nerwowy rozsądek niepokój. Kluczowym dla ciebie jest, aby nie stać się niespokojni. Spokojne, świadomość niebezpiecznych możliwości jest to, co jest potrzebne.

Wskazówki

Są pewne rzeczy, które możemy zrobić, aby lekcja, nasze szanse na bycie ofiarami przemocy i wokół partii. Oto kilka ważnych wskazówek:

Parkować w miejscach dobrze oświetlonych obszarów – dobrze oświetlone sposobem można zobaczyć 100 stóp w nocy

Artykuł napisany przez: