jakie drzwi boczne do garazu

jakie drzwi boczne do garazu Pozostałe dziewczyny są zbyt ciemne i krótkie. Althea, upewnij się, że grill nimi o zasadach i prób. Nie jesteśmy prowadzenia operacji jelita wiadro tutaj.

(Madden odchodzi z jego ochroniarzy)

Fuller: Queenie, chodź tu. Masz pracę na kilku warunków.

Queenie: Cokolwiek chcesz pannę Fuller.

jakie drzwi boczne do garazu

Fuller: Numer jeden – nie alkohol, nie chłopcy, nie narkotyki. Bez wyjątków.

Queenie: Tak, panno.

Fuller: Numer dwu- Próby są wtorek, środa, czwartek i piątek, począwszy od 1:00 P.M. ostrym. Wszystkie próby są obowiązkowe i spóźnienia nie będą przyjmowane. Nie wiem, co słyszałeś, ale próby są tu wyczerpujący i występy są długo z wielu skomplikowanych zmian kostiumów. Oznacza to, że nie można sobie pozwolić, aby być draggin „dupę tutaj. Upewnij się, jeść i dostać resztę. Czy rozumiesz?

jakie drzwi boczne do garazu

Queenie: Tak, panno Fuller.

Fuller: Numer trzy – Nie mieszać z patronów. Istnieje około 700 whitefolk, że przejść przez te drzwi każdej nocy. A według pana Maddena, mają tylko jeden cel i to jest tutaj, aby wydawać pieniądze. Przyjeżdżają tu usłyszeć najlepsze Negro muzyczne i taneczne numery w mieście. Mogą one działać jak chcą być twoim przyjacielem po kilka drinków, ale tak nie jest. Pan Madden nie chce wyścigi wstawek „io ile mi wiadomo, myślę, że lepiej dla biznesu tak.

DEMANGE: Jeśli biały Klient zaczyna daje problem lub próbuje nawiązać połączenie z wami, powiedz mi. Zajmę się tym. To się zdarzyło. Czasami te bogate ludzie dostać parę drinków w nich, a oni myślą, że właścicielem świat. Nie przejmuj się tym, po prostu daj mi znać. Prowadzimy napięty statku tutaj.

Queenie: Tak, panie DEMANGE. Nie ma problemu Pani Fuller. Jestem artystą i rozumiem znaczenie praktyce. W rzeczywistości, jestem piosenkarką, blues singer! Jeśli kiedykolwiek potrzebują śpiewaka ….. (Pani Fuller i pan DEMANGE spojrzeć na siebie.)

Artykuł napisany przez: