jakie drzwi na klatke schodowa

jakie drzwi na klatke schodowa

Duży błąd.

W ciągu kilku minut, plotka rozeszła się na ulicach Harlemu, że dwóch białych mężczyzn bili czarnej chłopca na śmierć. Ta fałszywa plotka otrzymali wątpliwy potwierdzenie, gdy rozbrzmiewa karetka zatrzymała się przed Kress Department Store. To nie miało znaczenia karetka tam dla białego człowieka, który miał dotkliwie ugryziony palec.

jakie drzwi na klatke schodowa

Tej nocy na ulicach Harlemu wybuchł w łącznej Bedlam. Rodzi się z niechęci do depresji, a poniżej wszelkiej sposób biali ludzie zostali prowadzącego czarnych w Harlemie od lat, sto czarnych buntowali się na ulicach. Oni zdobyte biało-owned przechowywane i splądrowany towar tak, jakby miał pełne prawo do jej podjęcia.

Percepcja do białych śródmiejskich, że Harlem był już dla nich bezpieczne zapuścić się nawet zobaczyć cudowną rozrywkę w Cotton Club. Ponadto, czarne muzycy i artyści nie są już uważane Cotton Club w szczycie hałdy. Stało się to miejsce, gdzie artyści mogli rozpocząć swoją karierę, ale kiedy została zauważona, udali się do większych i lepszych rzeczy. Biznes stał się tak źle w Cotton Club i innych klubów, które pokrywane Harlem do białego centrum tłumu, takich jak małe raj na 7th Avenue, które Harlemie Cotton Club zamknął swoje podwoje na dobre w dniu 16 lutego 1936 r.

jakie drzwi na klatke schodowa

DEMANGE Herman Stark, z błogosławieństwem Maddena z gorących źródeł, przeniesiono Cotton Club śródmieście czterdziestym ósmym Street i Broadway, do przestrzeni uprzednio zajmowanej przez Harlem Club. Nowy Cotton Club był natychmiastowy sukces. Miał swoje nasza strona internetowa wielkie ponowne otwarcie w dniu 24 września 1936. Cab Calloway i Bill „Bojangles” Robinson wykonaniu tej nocy, podobnie jak Avis Andrews, Berry Brothers, oraz wspaniały Katherine Perry, który był tak jasnoskórych mogła łatwo przejść bieli.

Bo to było tak łatwo dostępne z nowym sercu Manhattanu, Cotton Club był grabienie w gotówce.
Artykuł napisany przez: