jakie okna do szarej elewacji

jakie okna do szarej elewacji W samym trzecim tygodniu, to zarobił ponad $ 45.000 w pierwszych szesnastu tygodni, średni tygodniowy brutto wyniosła $ 30,000. Ceny w nowej spoiny były wyższe niż na Cotton Club w Harlemie. Steak kanapek wzrosła z $ 1,25 do 2,25 $. Jajecznica z kiełbasą Deerfield wzrosła z $ 1,25 do $ 1,50 do homara koktajle wzrosła z 1,00 $ do $ 1,50 euro.duże rozmiary damskie

Wciąż DEMANGE i Stark prowadzonego pakowania ich.

Jedna cena, która uległa obniżeniu było za wstęp na Cottons Klubu. W Harlemie, w celu utrzymania „niepożądanych” z dala, opłata pokrywa było 3 $ za stołem. Jednakże, ponieważ czarni bardzo rzadko przekroczył „Mason-Dixon Line” z 110th Street, koszt pokrycia nowych Cottons Klubu było 2 $ na stole w czasie obiadu, i nic po tym.

jakie okna do szarej elewacji

Nowy Cotton Club w dalszym ciągu rozwijać się aż do lata 1939 roku, kiedy Internal Revenue Service hit kierownictwo klubu z oskarżenia o uchylanie się od płacenia podatku dochodowego. Oskarżenia uderzył w Cotton Club Zarządzania Corp, w tym Herman Stark – Prezydent George Goodrich, – księgowy, a Noah Braustein – Sekretarza Skarbnika z czterech zarzutów niepłacenie i defraudacji podatków. Jeżeli skazany, wszyscy trzej grozi mu do 25 lat więzienia i grzywny w wysokości do 20.000 $ za sztukę. O dziwo, bo był po prostu wymieniony jako pracownik, Frenchy DEMANGE uniknął oskarżenia. Na rozprawie, Cotton Club Zarządzanie Corp został uznany za winnego, ale trzej oficerowie uciekli przekonania. Mimo to, Stark musiał wysupłać ponad mocny grzywny do rządu, oprócz $ 3.400 należne podatki wstecz.

Na początku 1940 roku, to było oczywiste, że Cotton Club i Herman Stark, miał problemy finansowe. Oprócz wysokiego czynszu Midtown i skutków kryzysu, związków, a zwłaszcza Unii muzykiem bhp wrocław , miał Stranglehold na Starka i jego zysków. Przed jego problemów z I.R.S. Stark był szumiące pieniądze od góry, aby uzupełnić wszelkie niedobory związki i zatrudnieniu spowodowane wysokim rozrywki.
Artykuł napisany przez: